بازدید دکتر نادر جعفر یوسفی و معاونین توسعه صنایع بهشهر از شرکت زرین ذرت شاهرود

دکتر نادر جعفر یوسفی در جمع مدیرعامل و کارکنان شرکت زرین ذرت شاهرود با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور و مساله تحریم ها، اظهار داشت: ارتقاء، بهبود و توسعه تولید و البته تثبیت اشتغال، از مهم ترین محورهای مد نظر صنایع بهشهر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت زرین ذرت شاهرود، مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر گفت: برای حضور در بازار رقابت در شرایط فعلی ، بخشی از تمرکز روی قیمت تمام شده است، باید توجه داشت در خرید مواد اولیه هم کیفیت و هم قیمت بعنوان دو مقوله مهم، مد نظر باشد.

وی حفظ تولید و اشتغال ایرانی را به جهاد تشبیه کرد و افزود: باید با افزایش میزان کمی و کیفی محصولات، به سمت و سوی تثبیت و توسعه اشتغال پیش بروید.

دکتر یوسفی عنوان کرد: ما بعنوان متولیان بخشی از سرمایه های این کشور، باید حساسیت لازم به روند تولید و اشتغال را داشته باشیم.

وی از لزوم کاهش هزینه های غیر ضروری و رعایت اصل صرفه جویی اقتصادی گفت و ادامه داد: کاهش هزینه های سربار و غیر ضروری برای چابک سازی و توانمند سازی مجموعه، جدی گرفته شود.

دکتر نادر جعفر یوسفی بیان کرد: برای استفاده از منابع مالی ارزان قیمت، طرح های توجیهی تهیه بشود، مجموعه صنایع بهشهر نیز همانطور که در گذشته نیز تاکید کردیم همراه مجموعه های پایین دستی است و از هیچ کمک و یاری برای توسعه، پیشرفت و بهبود اشتغال و تولید دریغ نمی کند.

مدیرعامل توسعه بهشهر بر توجه به تحقیق و توسعه و تولید محصول جدید و حضور پرقدرت در بازارهای داخلی و خارجی تاکید کرد و تصریح کرد که ما در گروه توسعه بهشهر حامی این حرکت خواهیم بود.

مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر در پایان بر ضرورت هم افزایی برای رفع مشکلات و تسریع توسعه، خاطر نشان کرد: امروز شرایط به گونه ای است که کشور به همت و تلاش جدی همه ما نیاز دارد، هر کدام از ما در هر جایگاهی باید برای آینده بهتر در این کشور با جدیت تلاش کنیم.

گفتنی است در این نشست و بازدید، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت زرین ذرت مشکلات خود را مطرح نمودند که دکتر یوسفی برای حل آنها دستوراتی صادر نمود و به اذعان مسئولان این شرکت این مشکلات در چند سال اخیر مورد توجه قرار نگرفته بودند.

1

2

3

4

5